BURSA H TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ

 GENEL FAALİYET RAPORU

Bursa H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğümüz kurumda barındırılacak tutuklu ve hükümlülerin genel ihtiyaçlarını karşılamak ve Ceza İnfaz Yasasında olduğu gibi eğitim ve öğretimin yanı sıra topluma yararlı birer fert olarak kazandırılmak, hükümlü ve tutukluların meslek ve sanatlarının korunup geliştirilmesi ve işyurdu kârının artırılması amacı ile yoğun bir çalışma sarf etmektedir.

   Bursa H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İşyurduna bağlı olarak faaliyetini sürdürmekte olan;

  1.   KANTİN : Kapalı Ceza İnfaz Kurumu işyurdumuz  iş kollarından kantin işletmeciliği iş kolunda Ceza İnfaz Kurumumuz ziyaretçi kabul mahallinde ziyarete gelen hükümlü ve tutuklu yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere bir satış yeri ile Ceza İnfaz Kurumumuzda görev yapan personel ile hükümlü ve tutukluların gıda ve ihtiyaç maddelerini en uygun fiyatlarla ve en kısa sürede karşılamak maksadıyla kurum içinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

 2.  ÇAY OCAĞI : Kapalı ceza İnfaz Kurumu işyurdumuz  iş kollarından çay ocağı iş kolunda Ceza İnfaz Kurumumuz ziyaretçi kabul mahallinde ziyarete gelen hükümlü ve tutuklu yakınlarına ve Ceza İnfaz Kurumumuzda görev yapan personelimize çay satışı yapılmaktadır.

 3.   FOTOĞRAFÇILIK ATÖLYESİ : Kapalı ceza İnfaz Kurumu işyurdumuz  iş kollarından fotoğrafçılık işkolunda ceza infaz kurumumuzda bulunan hükümlü ve tutuklularla ziyarete gelenlerin hükümlülerle beraber resimleri çekilmektedir.

 4.   KONFEKSİYON ATÖLYESİ : Kapalı Ceza İnfaz Kurumu işyurdumuz  iş kollarından Konfeksiyon atölyesinde Nevresim, Çarşaf, El havlusu, Yüz Havlusu gibi malzemeler üretililmektedir.

 5.   UNLU MAMÜLLER : Kapalı Ceza İnfaz Kurumu işyurdumuz  iş kollarından Unlu mamüller iş kolunda poğaça çeşitleri ve lahmacun yapılmaktadır.


GERİ

 

 
 

RESMİ KURUMLAR

Anayasa MahkemesiYargytayDany?tay HSYK Adalet Bakanly?yUYAPTürkiye
Bursa H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Web Sitesi © 2017 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.