1
1
1
1
1
       

   

BURSA H TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMUNDAN TAYİNİ ÇIKAN, KURUMDAN AYRILAN VE EMEKLİYE AYRILAN PERSONELER İÇİN

25 Temmuz 2017 tarihinde Kurumumuzda çalışırken tayini çıkan, emekliye ayrılan ve kurumdan ayrılan personellerimiz için Bursa “Hakimevinde” veda yemeği düzenlendi.
Veda yemeğine, Bursa Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ali USTA, Kurum Müdürü Selahattin TUTKUN, Bursa E Tipi Kapalı C.İ.K. Müdürü Sabri KARATAŞ, Gemlik Açık C.İ.K. Müdürü Hasan TORUN ve diğer davetliler ile birlikte kurum çalışanları katıldı.
Her veda da olduğu gibi bu veda yemeği de ayrılığın hüznü ile buruk geçti. Yemek sonrası tayini çıkan 2. Müdür Abdullah ÖZGEN, 2. Müdür Ünsal GÖZALICI, infaz ve koruma memurları Engin KARATAŞ ve Ömer ARIK, kurumdan ayrılan Psikolog Ayhan ALTAŞ, emekliye ayrılan infaz ve koruma memurları Ağa DAĞ ve Mustafa ANAR’a bir takım hediyeler, teşekkür belgesi ve plaket takdim edildi. Veda edenler adına 2. Müdür Abdullah ÖZGEN ile 2. Müdür Ünsal GÖZALICI duygu ve düşüncelerini ifade ettiler. Helallik dilediler.   
Toplu fotoğraf çekimi akabinde kurumdan ayrılan personellere mesai arkadaşlarının yeni hayatlarında sağlık, mutluluk ve başarı dilek ve temennileri ile program sona erdi. 25/07/2017  

 

 

 

GERİ