1
1
1
1
1
       

   

BURSA H TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMUNDAN BİLECİK ÜNİVERSİTESİNE

FORMA VE TİŞÖRT ( T-SHİRT  )TESLİMATI

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi'nin ( 1000 )Bin Adet Forma Takımı ve ( 1000 ) Bin Adet Tişörtü Bursa H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda Dikilerek Teslim Edildi:


Bursa H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğünce Gençlik ve Spor Bakanlığı'na 250 bin adet forma şort yapımı devam etmektedir. Her ay 23 bin adet şort, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor İşleri Dairesi Başkanlığı'na teslim edilirken, ayrıca diğer kurumlardan da siparişler alınmaktadır.
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Mali Hizmetler Şube Müdürlüğü ile yapılan protokol kapsamında, ( 1000 ) bin takım forma ve ( 1000 ) bin adet tişört bir günde dikilerek, Bilecik Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı'na teslim edildi. Teslimatta kurum müdürü Selahattin Tutkun, İdare Memuru İkbal KOÇAK, atölye şefleri Salih KURT ve Aytekin TÜRK bizzat hazır bulundular. 
Siparişleri teslim alan Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Mali Hizmetler Şube Müdürü Hasan Biçer ve Şef Melih Tüfekçi yapılan işten dolayı teşekkür ederek, bundan sonra cezaevleri ile çalışacaklarını ifade etmişlerdir. 
Kurum müdürü Selahattin Tutkun, günlük 1200-1500 takım forma dikme potansiyeline sahip olan Bursa H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunun, Türkiye'deki tüm üniversitelerin formalarının dikimine talip olduğunu belirtti. Tutkun, Bu konuda üniversitelerin yanı sıra tüm kamu kurumlarının benzer işlerini beklediklerini sözlerini ekledi.

 

GERİ